İndirimStok Yok

Windows 10 Education Dijital Lisans

 • Kullanım süresi yoktur. Sınırsız lisanstır.
 • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
 • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.
Orjinal Ürün
Anında Teslimat
Kampanyalı Ürün
Kurulum Dosyaları

Ürün Fiyatı

99,90 TL KDV KDV Dahil

Stokta yok

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on skype
Share on whatsapp
Açıklama

Windows 10 Education Dijital Lisans 64-BİT VE 32-BİT UYUMLU

Windows 10 Education Dijital Lisans, zaten bildiğiniz pencereleri geri getirir ve önemli iyileştirmeler içerir. Windows 10 Education Dijital Lisans, şifreleme, uzaktan oturum açma ve sanal makineler oluşturma için uygun iş dakikliğinin yanı sıra Windows 10 Home’un tüm özelliklerine sahiptir. Windows cihazları arasında sorunsuz bir şekilde sizinle birlikte gitmek üzere tasarlanan bu sürüm, işte ve evde en üst düzeyde kişiselleştirilmiş dizüstü veya masaüstü haline gelir.

Windows 10 Education Dijital Lisans, Microsoft’un popüler işletim sisteminin en son sürümüdür. Bugüne kadarki en hızlı Microsoft işletim sistemi olan Windows 10, sisteminizi kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olmak için güncellenmiş bir yerleşik güvenlik sistemiyle birlikte gelir.

Yeni Heyecan Verici Özellikler

Çoklu İşlem
Çoklu işlem, insanların bilgisayarlarında çalışma şeklini yeniden tanımlıyor. Bu özellik, bilgisayarınızda çoklu görev yapmayı her zamankinden daha kolay hale getirerek, aynı anda dört şeyi görüntülemenize ve birden çok sanal masaüstü oluşturmanıza olanak tanır.

Microsoft Edge
Microsoft Edge, iyi bilinen Internet Explorer tarayıcısının önemli bir yükseltmesi olan yeni internet tarayıcısıdır. Edge, web’in istediğiniz şekilde çalışmasına izin vererek, çoğu web sayfasında girdilere, yazmanıza ve bu notları herkesle kolayca paylaşmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Edge makaleleri dikkatiniz dağılmadan okumanızı sağlayan yeni okuma görünümünü de sunar.
Cortana
Yeni kişisel dijital asistanınız Cortana, tüm gün yanınızda çalışır ve ihtiyacınız olan her yer ve zamanda size yardımcı olmak için diğer tüm Windows 10 cihazlarında sizi takip eder. Cortana, size yardım ederken hakkınızda daha fazla şey öğrenip, gelişerek zamanla kişisel asistanınız haline gelir. Hatırlatmalar konusunda uzmanlaşmıştır. Daha az unutup daha fazlasını yapabilmeniz için doğru zamanda ve yerde size sunar. Cortana’dan dosyalarınızı ve programlarınızı aramasını, hatta bu belgelerde, programlarda veya Web’de belirli bir şeyi aramasını isteyebilirsiniz.

Birleşik Çekirdek
Aynı zamanda Windows 10, Windows’un artık tek bir birleşik çekirdek üzerinde çalıştığı platform yakınsama yolculuğunun doruk noktasını temsil ediyor. Bu yakınsama, uygulamaların evrensel hale gelmesini sağlar. İster akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü, ister Xbox One’ınızı kullanıyor olun, her Windows cihazında aynı şekilde görünecek ve çalışacaklar.

Süreklilik Özelliği
Süreklilik özelliği, kullanıcıların dönüştürülebilir cihazlarda dizüstü bilgisayar (klavye ve fare) ve tablet modu arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Yalnızca dokunmatik ekranı kullanmak istediğinizde, tablet modu işletim sisteminin düzenini değiştirerek dokunmatik hale getirir. Bir fare ve klavye bağladığınızda veya dizüstü bilgisayarınızı çevirdiğinizde, Windows masaüstü moduna geçecektir. Uygulamalar, fareyle hareket etmesi daha kolay olan masaüstü pencerelerini görüntülemeye geri dönecek.

Holografik Bilgi İşlem Desteği
Windows ayrıca holografik bilgi işlemi destekleyen ilk işletim sistemidir. Windows 10, HoloLens (ayrı cihaz) ile birlikte harika artırılmış gerçeklik işlevlerine erişmenizi sağlar. Yüksek çözünürlüklü hologramlar, fiziksel ortamınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşerek dünyanızda hayat bulacak. Gerçek dünyanızla mixlenen hologramlar, yaratmanın, iletişim kurmanın, çalışmanın ve oynamanın tamamen yenilikçi yollarının kilidini açacak.

Windows Mürekkep
Fikirleri hızlı bir şekilde kayıt altına alın. Windows Mürekkep Çalışma Alanı’na nerede olursanız olun anında erişebilirsiniz. Böylece bir fikri kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Dijital bir kalem tıklamasıyla veya doğrudan görev çubuğunuzdan Mürekkep Çalışma Alanına hızla erişin. Hatta oturum açmadan önce Mürekkep Çalışma Alanını açabilirsiniz.

Office
Windows 10’un çoklu görev özellikleri Office ile mükemmel bir şekilde eşleşir. Ekranınızı istediğiniz gibi düzenleyin, birden çok Office uygulamasını ve dokümanı tek bir ekranda kolayca yönetin ve çalışma alanınızı optimize etmek için dörde kadar bölüp zahmetsizce bir araya getirin. Ayrıca, yapıştırılan uygulamaların paylaşılan kenarlarını istediğiniz yere kaydırabilir, her iki uygulamayı da tek bir hareketle kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Oyun
Xbox oyunlarını Windows 10 PC’nizde Full HD 1080p’nin dört katı çözünürlüğü olan 4K’da oynayın. Dahili Oyun Çubuğu ile oyununuzu yayınlayın ve en efsanevi oyun anlarınızın kliplerini paylaşın. Windows 10, siz oyun oynarken daha fazla sistem kaynağı ayıran Oyun Modu ile bilgisayarınızı optimize eder.

Windows 10 Education Dijital Lisans – Okul İçin Mükemmel

Azure Etkin Dizin
Windows 10 Education Dijital Lisans, Azure Etkin Dizin aracılığıyla size herhangi bir iş veya okul alanına bağlanma, ağ dosyalarına, sunuculara, yazıcılara ve daha fazlasına erişme olanağı sağlar.

En Yüksek Güvenlik
Gelişmiş şifreleme ve güvenlik yönetimi yoluyla verilerinizi korumaya yardımcı bir güvenlik programı olan BitLocker ile dosyalarınızı güvende tutun. BitLocker to Go ile çıkarılabilir depolama aygıtlarında aynı güvenliği sağlayın. Cihazınız kaybolur veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker to Go her şeyi kilit altına alır, böylece başka hiç kimse sistemlerinize veya verilerinize erişemez.

Tehditlere Karşı Koruma
Windows 10 Education Dijital Lisans, cihazlarınızı yeni ortaya çıkan karmaşık tehditlerden korumak için bulutun gücünü, geniş optikleri, makine öğrenimini ve davranış analizini kullanan Windows Defender Antivirus’ü içerir. Ayrıca, otomatik güncellemeler, mevcut ve gelecekteki tehditlere karşı eksiksiz ve sürekli korumaya sahip olmanızı sağlar.

Her Yerden Her Zaman Erişim

Windows 10 Education Dijital Lisans sürümü, hareket halindeyken Uzaktan Giriş ile dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda oturum açmanıza izin vererek, nerede olursanız olun, istediğiniz zaman mümkün olduğunca verimli çalışmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, aynı anda birden çok işletim sistemini çalıştırmanıza olanak tanıyan Hyper-V aracılığıyla bir sanal makine de oluşturabilirsiniz. Excel, Word ve PowerPoint gibi Office dosyalarınız otomatik olarak sanal çevrimiçi sürücü görevi gören bulutta depolanır, böylece belgeleri gerçek zamanlı olarak paylaşabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC
 • RAM: 32-bit için 1 gigabayt (GB) veya 64-bit için 2 GB
 • Sabit disk alanı:32 bit işletim sistemi için 16 GB veya 64 bit işletim sistemi için 20 GB
 • Grafik kartı: WDDM 1.0 sürücüsüne sahip DirectX 9 veya sonrası
 • Görüntü: 800 x 600
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Windows 10 Education key ve Ürün Anahtarı arasında bir fark var mı?

Hayır, herhangi bir fark yok. Windows 10 Education key ve ürün anahtarı aynı anlamı taşımakta ve ürünlerimiz retaildir.

Etkinleştirme yapabilmek için format atmama gerek var mı?

Eğer sıfırdan kurulum yapıyorsanız format esnasında lisansınızı girebilirsiniz.

Windows 10 Education işletim sisteminizi etkinleştirmek için format atmanız gerekmiyor. Ürün anahtarını eklemeniz yeterli.

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 Home ve diğer sürümleri kullanıyorsanız  bizden alacağınız Windows 10 Education lisansı ile yükseltme işlemi yapmanız gerekli.

Neden Windows 10 Education key kullanmalıyım?

Bilgisayarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, şifrelerinizi güvenliğinden emin bir şekilde saklamak istiyorsanız, virüslerden iyi korunmak istiyorsanız, Windows 10 Education tercih edebileceğiniz en iyi işletim sistemidir.

Windows 10 Education Dijital Lisans Nasıl Teslim Ediliyor?

 • Windows 10 Education Dijital Lisans için kullanıcının yaptığı ödeme, sistem tarafından kontrol edilir.
 • Otomatik olarak E-mail adresine Windows 10 Education Dijital Lisans ürünün lisans anahtarı gönderilir.
 • Ayrıca hesabım > siparişlerim ekranından lisans anahtarına ulaşabilir.

Kullanıcıya E-mail aracılığı veya site üzerinden iletilen Windows 10 Education Dijital Lisans anahtarı sırası ile:

 1. Başlat Menüsü
 2. Ayarlar
 3. Güncelleştirme ve Güvenlik
 4. İlgili alana Windows 10 Education Dijital Lisans anahtarını girin.


Windows 10 Education Dijital Lisans anahtarını girdikten kısa bir süre sonra Windows 10 Education Ürün Anahtarınız otomatik aktif olacaktır.

Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 Home sürümlerini Windows 10 Education’ a yükseltebilir miyim?

Evet yükseltebilirsiniz.

Nasıl yükseltileceğini bilmiyorsanız lisans anahtarını satın aldıktan sonra canlı destek üzerinden lisansx.com ekibine ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Windows 10 Education Dijital Lisans Ürün etkinleştirme problemleri var mı?

Windows 10 Education Key etkinleştirme problemleri firmamız tarafından size verilen anahtarlarda herhangi bir problem bulunmamaktadır. 7/24 çevrimiçi hizmet ile olası bir problemle karşılaşmamanız için kullanıcılara destek verilmektedir. Kullanıcıdan kaynaklanmayan herhangi bir sorun firmamız tarafından iadesi, değişimi gerçekleştirilecektir.

Windows 10 Education Dijital Lisans ürünü bir kullanıcı tarafından bir bilgisayar için kullanılmaktadır. Bu nedenle ikinci bir bilgisayara ürünü kurmanız mümkün olmayacaktır. Bütün soru ve problemlerinize karşı çevrimiçi hizmet vererek kullanıcılara yardımcı oluyoruz.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

ANINDA TESLİMAT

Sipariş sonrası ürünü anında mail ve hesabında görebilirsin.

shipped (1)

ÜCRETSİZ KARGO

Kutulu ürünler ücretsiz kargolanmaktadır.

helpline

7/24 DESTEK

7 Gün 24 saat limitsiz online destek sağlıyoruz.

card

GÜVENLİ ÖDEME

3D Secure güvenli kredi kartı ödeme sistemi

shift

SAKLAMA HAKKI

Lisanslarınızı hesabınızda saklayabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti
Windows 10 Education Dijital Lisans

Windows 10 Education Dijital Lisans

99,90 TL KDV KDV Dahil

Stokta yok

Keşfet
0 ürün Sepet
Hesabım

Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?