AKTİVASYON

Windows Lisans Etkinleştirme ile ilgili yazımızı okuyarak windows lisans etkinleştirme işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Hem 32 bit hem de 64 bit için kullanabilirsiniz.

Tüm lisanslar, cihazınıza veya serverınıza tanımlı olarak size sunulur. Bu yüzden format atmanız ve sonrasında bu ürünü kullanmanız sorun olmayacaktır.

Eski cihazınıza tanımlı olarak bu ürünü size lisanslı bir şekilde sunduk. Bu yüzden yenisi için yeni bir lisansa ihtiyacınız olacaktır. Ama 90 gün içerisinde ürün merkezinden bu durumu düzeltebilirsiniz.

Evet ürünlerimiz tam sürüm olup tüm özellikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İADE VE GÖNDERİM

Ne yazık ki dijital lisanslarda iade yapılmamaktadır. Tek kullanımlık lisans olduğu için aktif edildikten sonra iade yapılmamaktadır.
Yükleme işlemi, PC performansınıza bağlı olarak 15-60 dakika sürebilir.
Ödeme işlemlerinde, e-mail adresinizi doğru bir şekilde belirttiğinizden emin olunuz. Yalnızca birkaç dakika içerisinde, lisans anahtarınız, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz orada kayıt altına alabilir veya herhangi bir dijital araçta muhafaza edebilirsiniz.
Bu durum kimi zaman birkaç dakikada olabileceği gibi, duruma göre birkaç saat de sürebilir. Ancak, mümkün olan en kısa sürede, sizinle teknik destek birimimiz gereken iletişimi sağlayacaktır.
Tüm satışını yaptığımız dijital ürünlerimiz için %100 güvence vermekteyiz. Herhangi bir aksilik olması durumunda, problem yaşadığınız nedeni detaylı bir şekilde info@lisansx.com e-posta adresimize iletmeniz durumunda, çok kısa sürede gereken yardım sağlanacaktır.

ÖDEME VE FİNANS

Fiyatların uygun olması dijital ürünlerin Türkiye’de yeni yaygınlaşıyor olmasıdır. Dijital ürünlerde depo masrafı, kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, bandrol ücretleri, özel tüketim vergisi olmadığı için maliyetler düşmektedir. Haliyle ürün daha ucuza mal edilmektedir.
Firmamız E-fatura mükellefidir. Sipariş onaylandıktan 1 dakika sonra mailinize faturanız iletilmektedir.

Ödeme seçeneklerimiz kredi kartı ve havale ile ödeme yöntemidir.

Sistemimiz üzerinden güvenli ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemizde, güvenlik en üst seviyededir ve bu konuda müşterilerimiz tarafından daha önce rapor edilmiş hiçbir sorunla karşılaşmadık. Bunun için gerekli tüm altyapıları ve sertifikaları oluşturmuş bulunmaktayız.

ÜRÜNLER HAKKINDA

Evet lisanslar orjinal Microsoft ürünü olup geçerlilik sağlamaktadır.

Evet her bir Lisans ürünü, sıfır olarak alıcıya teslim edilir.

Evet tüm ürünlerimiz bireysel kullanım için uygundur.

Evet kurumsal ürünler kategorisindeki tüm ürünler kurumsal kullanım için uygundur.

Evet, mükemmel bir oyun deneyimi için bu lisansı deneyimlemenizi tavsiye ederiz.
Windows 10 Pro Retail Lisans kullanım süresi ömür boyudur.
Evet! Cihazınızın işletim sistemi için dilediğiniz destekli işletim sistemi türünü belirterek, lisansı bu sistem türüne göre edinebilirsiniz. Üretici sayfasından bunu temin edebilirsiniz.